Elifoloji l Uyku Danışmanı Esra Şimşek l Söyleşi

Elifoloji - Elifoloji l Uyku Danışmanı Esra Şimşek l Söyleşi

Elifoloji l Uyku Danışmanı Esra Şimşek l Söyleşi - Elifoloji

Elifoloji l Uyku Danışmanı Esra Şimşek l Söyleşi - The Best Videos

The Best Videos - Elifoloji l Uyku Danışmanı Esra Şimşek l Söyleşi
Share to your friends - Elifoloji l Uyku Danışmanı Esra Şimşek l Söyleşi
  • Views 2,498 times

Elifoloji
  • 4 months ago
Melon reklam, yeni medya, haberler.com gibi şirketlerinin sahibelerinden Esra Şimşek nam-ı diğer İrlandalı anne ile dijital pazarlama, dijital reklamcılık, reklam, annelik ve uyku eğitimi konularını konuştuk.
Türkiyedeki ilk dijital reklamcı kadınlardan biri olan Esra Şimşek, aynı zamanda Google iş ortaklarından. buna bağlı olarak zaten senede bir ila iki kez İrlanda'ya Dublin'e yeni pazarlama ve reklam görüşmelerine gidiyorken; eşine gelen iş teklifi ile çocuğunu da daha iyi yetiştirebileceğini görüp yerleşme kararı alıyor.
Macera biraz da burda başlıyor.
Google Publisher University sertifikasını alıyor. Ardından kendi çocuğu için bir çok eğitim alarak; uyku eğitimi konusunda doğru bilinen yanlışları ve bilinmeyenleri irdelemeye başlıyor. Sonunda ordan sertifikalar da alarak uyku danışmanlığı yapmaya başlıyor.
Çocukları ağlatmadan, pedagogların korktuğu ve korkuttuğu şeyleri yapmadan uyku eğitimi verilebileceğini ve bunun gerekliliğini de anlayınca iyice konuyu araştırıyor ve bugün kaliteli sunumlarla hizmet vermeye devam ediyor. ,
İletişim fakültelerine seminerler vermeye devam ederken; iletişim öğrencilerinin ve mesleği yapmak isteyenlerin bu yönde bir iletişim eksikliğini de fark eden Şimlek; gençlere yılmadan çalışmanın, sürekli network genişletmenin ve rakiplerin karşısında ne kadar farklı olurlarsa o kadar aranan isim olabileceklerinin farkındalığını oluşturmaya çalışıyor.
Bu güzel sohbet için kendisine teşekkür ediyoruz.
İnstagram @irlandalianne link; https://www.instagram.com/irlandalianne/
ve @esrate link; https://www.instagram.com/esrate/
hesaplarından kendisine ulaşabilirsiniz.