Yeni Gelin 57. Bölüm - Bizi Uyutmuş

Yeni Gelin - Yeni Gelin 57. Bölüm - Bizi Uyutmuş

Yeni Gelin 57. Bölüm - Bizi Uyutmuş - Yeni Gelin

Yeni Gelin 57. Bölüm - Bizi Uyutmuş - The Best Videos

The Best Videos - Yeni Gelin 57. Bölüm - Bizi Uyutmuş
Share to your friends - Yeni Gelin 57. Bölüm - Bizi Uyutmuş
  • Views 757,816 times

Yeni Gelin
  • 28 days ago
Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv'de → https://puhutv.com/yeni-gelin-57-bolum-izle?utm_medium=referral&utm_source=youtube&utm_campaign=yeni_gelin&utm_content=bolum_57

Yeni Gelin'e Abone Olmak İçin → http://bit.ly/yg-dd-sub

57. Bölüm Özet:

Möhteber; Asiye ve Ayşe’nin de gazına gelip otuz yıllık evliliğini ve konağı arkasında bırakıp baba evine dönmüştür. Artık düşündüğü tek bir şey vardır, belediye başkanı olup Bozoklar'dan intikamını almak… Başka hiçbir şey düşünmemektedir.
Asiye ve Ayşe de onu sırtından hançerlemiş, oğlu ve gelini de baba evinde kalmayı seçmiştir. Möhteber’in artık yalnızdır. Sadece Baran ve Şirin vardır. Möhteber’in ani dönüşü, yeni evli çiftimize de sürpriz olmuştur. Baran, Şirin’in temizlik hastalığıyla uğraşırken bir de Möhteber eklenmiştir. Zavallı Baran, ne aşkını doya doya yaşayabilmiştir, ne de evlilikten bir şey anlamıştır. Derdi birken, iki olmuştur.
Möhteber’in konağı terk edişi, safların yeniden belirlenmesine sebep olur. Kamilla da Möhteber’in tarafındadır, o da Möhteber’in yanına gidecektir. Kamil’in tarafını seçmesi gerekmektedir. Ya karısını, ya da biricik dünürünü seçecektir. Dünyanın en zor seçimiyle karşı karşıyadır.
Konakta yine yer yerinden oynamaktadır. Möhteber’in tarafını seçip gidenler, bu gidişle dağılan aile fertleri -özellikle Kalender- evdeki nüfus artışıyla dengesini hepten yitiren gelinler derken herkesin gözünden kaçırdığı bir şey olur. Tüm bunlar yaşanırken konakta gerçekten acı çeken birinin varlığını tamamen unutmuşlardır. Ve acı bir olayla herkes neyi unuttuğuyla yüzleşmek zorunda kalır.

Yapım: Süreç Film
Yönetmen: Ersoy Güler
Senaryo: Ersoy Güler

Oyuncu Kadrosu:
Bella: Jessica May
Hazar: Tolga Mendi
Asiye: Yonca Şahinbaş
Kalender: Mustafa Avkıran
Kağan: Dağhan Külegeç
Möhteber: Sema Keçik